• Головна
  • Новини
  • Інформація про рівень оснащеності лічильниками тепла українських багатоповерхівок

Інформація про рівень оснащеності лічильниками тепла українських багатоповерхівок

Сплачуючи рахунки за опалення, кожна людина  уже  інвестує частину коштів у поточні  ремонти тепломереж, заміну труб й встановлення лічильників. Все це закладено у структуру тарифу на тепло.

Разом з тим, стан зношеності котельних систем, мереж та  самих будинків значно відрізняється у різних містах і саме від зусиль та спроможності органів місцевого самоврядування організувати процес встановлення повного обліку енергії та модернізації систем залежать платіжки мешканців міст.

Тому обов’язок місцевої влади не лише контролювати як розподіляється теплопостачальними підприємствами кожна окрема гривня, сплачена за тепло, але й дбати про модернізацію самої котельні та займатися встановлення засобів обліку тепла, що зменшує нарахований об’єм спожитого ресурсу  майже вдвічі.

Teplo.gov.ua спільно з НКРЕКП підготували інформацію про те, хто краще з мерів міст впорався із поставленим завданням: до кінця 2016 року забезпечити 100% облік тепла у багатоповерхівках. До Вашої уваги інтерактивна карта рівня оснащеності приладами обліку теплової енергії багатоквартирних будинків України.

Розповісти друзям:

Читайте також