Я пенсіонерка, до липня цього року працювала в системі органів Міністерства оборони. Приписана в м. Київ в відомчій квартирі ДСНС, відповідальним квартиронаймачем є чоловік, з яким я в розводі, в квартирі прописаний також син. На квартиру не оформлена субсидія. На даний момент постійно проживаю в приватному будинку в місті Ніжин, який оформлений на мене на правах спадщини. В будинку існує газопостачання (опалення та газова плита), водо- та електропостачання, все оплачується мною. Чи маю я право на отримання (оформлення) субсидії зважаючи на відсутність субсидії по місцю моєї прописки в місті Києві та що потрібно для цього зробити або які документи потрібно оформити.

  • Лідія Іванівна
  • 30 серпня 2016
  • ID 20

Відповідь:

Шановна Лідіє Іванівно, допомогу держави – субсидію – може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Субсидія розраховується виходячи з доходу ЗАРЕЄСТРОВАНИХ у будинку (квартирі) осіб і оформлюється на будь-кого з членів сім’ї. Зверніться до місцевого управління соціального захисту, заповність Заяву та Декларацію про доходи. Все решта зроблять працівники соцбезу. 

Ви або Ваш син також можете самостійно розрахувати розмір своєї субсидії http://teplo.gov.ua/calculations або подати заявку на оформлення субсидії он-лайн https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Розповісти друзям: