як розрахувати розмір субсидій сума доходу двох членів 4648грн. в сільській місцевості, площа будинку 80кв.м. пічне опалення, без газу та води, витрати світла до 100 квт в місяць. та пільг пенсіонера - медпрацівника. дякую.

  • мирослава
  • 11 січня 2018
  • ID 14776

Відповідь:

Безповоротна грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2 000 грн. за тонну.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу".

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.

 

Розповісти друзям: