Доброго часу доби! Прошу надати відповідь щодо: 1) який строк дії субсидії призначеної на опалювальний сезон 2017 року (дата, місяць)? 2) примірок, якщо опалювальний сезон закінчився 17 квітня 2017 року, то і субсидія також?

  • Іван
  • 23 квітня 2017
  • ID 10772

Відповідь:

Добридень! Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається окремо на опалювальний період і окремо на не опалювальний. Тобто, призначені з 1 жовтня 2016 року житлові субсидії діятимуть до 30 квітня 2017 року включно. Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вона буде перерахована (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду.

Якщо опалювальний період закінчився, до прикладу, 2 квітня – то норма газу, тепла або електрики, залежно від виду опалення, буде перерахована пропорційно кількості днів, а не за повний «опалювальний» місяць. Проте, громадяни, що мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року.

Розповісти друзям: