Що робити, якщо температура в квартирі 20-21 градус і регулятори на батареях прикручені на стільки, що за місяць кількість тепла менша мінімальної частки середнього питомого споживання теплової енергії серед інших споживачів у будівлі відповідно до закону "Стаття 10. Розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами... У зв'язку з цим нараховано сплатити за тепло не по лічильникам а о квадратурі. 5) для споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними вузлами обліку, розподілене питоме споживання теплової енергії в розрахунку на 1 квадратний метр площі (1 кубічний метр об'єму) квартири (іншого приміщення) не може становити менше мінімальної частки середнього питомого споживання теплової енергії серед інших споживачів у будівлі, яка встановлюється Кабінетом Міністрів України

  • Григорій
  • 11 січня 2018
  • ID 14768

Відповідь:

Не зовсім зрозуміле Ваше запитання, вибачте. Ви маєте на увазі, що батареї холодні у вас?

Якщо Ваш постачальник тепла на може чітко пояснити  та  обґрунтувати нарахувань у Вашому рахунку за тепло, або надає послуги неналежної якості, телефонуйте на урядову гарячу лінію за номером 15-45 та залишайте скаргу.

Вона буде опрацьована фахівцями та надіслана НКРЕКП, яка відстежує реальне виконання всіх зобов’язань, взятих на себе теплопостачальними підприємствами.

НКРЕКП, яка встановлює  розроблені  теплопостачальниками тарифи на тепло, в тому числі  перевіряє  виконання інвестиційних програм, сплачених споживачами в складі рахунків за опалення: чи пішли вони на модернізацію застарілих мереж та встановлення лічильників, чи осіли в кишенях  недобросовісних  комунальників. Лише з Вашою пильною допомогою Уряд зможе унеможливити зловживання при нарахуванні плати за опалення та вибудувати дієву систему апеляції.

Розповісти друзям: