8 тисяч гривень щороку заощаджують мешканці львівської багатоповерхівки, які утеплили фасад та встановили систему автоматичного регулювання температури.

Енергоефективність — це раціональне використання енергетичних ресурсів. Для населення – це зменшення комунальних витрат, для країни – заощадження ресурсів та підвищення продуктивності промисловості, для екології – обмеження викидів CO2.

Втрати тепла через неутеплені споруди - 47%, через зношеність мереж - 12%, через застаріле обладнання котелень - 5 %. 

Місто Долина, Івано-Франківської області — український лідер у сфері залучення закордонних інвестицій у проекти пов'язані із енергоефективністю. 50 мільйонів гривень за останні 5 років у енергоефективність міста інвестували закордонні донори і лише 5 мільйонів гривень місто виклало із власного гаманця. Як наслідок - комунальний сектор міста майже на 70% відмовився від газу на користь дров із заміною газових котелень на твердопаливні.

В проектах які в кінцевому результаті дають змогу економити при оплаті за газ і тепло важливою є не лише робота місцевою влади, але також і самих громадян. Саме від власників квартир залежить чи буде тепло в їхніх оселях. Для цього потрібно пройти важкий шлях об'єднання в ОСББ, але результат помітний вже в перших платіжках.