Установил в квартиру индивидуальный теплосчетчик, поставщик услуг тепла, наш частный ЖКС, за чей счет должна будет осуществляться поверка счетчика?

  • Вадим
  • 21 квітня 2017
  • ID 10764

Відповідь:

Згідно із Законом України "Про метрологію та метрологічну діяльність", який діє з 1 січня 2016 року, повірку та ремонт лічильників на газ, воду, електроенергію та тепло мають проводити за свій рахунок не споживачі, а надавачі комунальних послуг.

"Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб'єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки ... покладається на суб'єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання", – стаття 17 пунк 4 Закону.

Розповісти друзям: