Добрий день! Будь ласка повідомте, чи треба включати до доходу, який декларується в органах призначення субсидії, вартість: 1) безкоштовної путівки на санаторного лікування від органів соціального захисту; 2) пільгової путівки в дитячий табор чи путівки на санаторне лікування від профспілки за місцем роботи в державній установі; 3) грошової допомоги від профспілки; 4) інших подарунків від профспілки? Заздалегідь вдячний. З повагою, Георгій Яськов

  • Георгій
  • 14 березня 2018
  • ID 15364

Відповідь:

Постанова КМУ №848: "Для  призначення  субсидії  сукупний  дохід  обчислюється виходячи  з доходів,  нарахованих  особам, які досягли 14-річного віку  станом  на початок періоду, за який враховуються доходи, без урахування  податку  з  доходів фізичних  осіб, відомості про які надаються  структурним  підрозділам  з  питань соціального захисту населення  ДФС,  Пенсійним  фондом  України,  фондами соціального страхування,  у порядку, визначеному пунктом 13 цього Положення, а також  розмірів  державної  соціальної  допомоги,  що виплачується структурними  підрозділами  з питань соціального захисту населення, КРІМ:

  • частини  допомоги  при  народженні  дитини,  виплата якоїздійснюється  одноразово,
  • частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої  здійснюється  одноразово,
  • одноразової  винагороди жінкам, яким  присвоєно  почесне  звання  України "Мати-героїня",
  • державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,
  • допомоги на дітей, над якими встановлено опіку  чи  піклування,
  • щомісячної  адресної  допомоги  внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на  оплату житлово-комунальних послуг.

До сукупного доходу також НЕ враховуються:

  • сплачені особою аліменти,
  • доходи  від  розміщення  депозитів,
  • оплата  праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі  в  день голосування, дні встановлення підсумків голосування та   результатів  виборів,
  • допомога громадських  та  благодійних організацій,
  • допомога  на  поховання,
  • одноразова  допомога,  яка надається  відповідно  до  законодавства  або за рішеннями органів виконавчої   влади   та   місцевого  самоврядування, підприємств, установ,  організацій  незалежно  від  форми  власності,
  • вартість безоплатно       отриманих       санаторно-курортних      путівок, протезно-ортопедичних  виробів,  засобів  реабілітації,
  • суми, які виплачуються    в   порядку   відшкодування   шкоди,   заподіяної працівникові   за   ушкодження   його  здоров’я,  що  пов’язане  з виконанням  ним  трудових  обов’язків.

 

 

Розповісти друзям: