Доброго дня. Минулої осені нам надали субсидію (хоча в нас і була заборгованість за ком.послуги). Навесні субсидію забрали, оскільки ми ще не встигли повністю погасити заборгованість. Підскажіть, будь ласка, якщо ми зараз сплатимо заборгованість за ком. послуги, нам автоматично повернуть субсидію чи потрібно знову звертатися із заявою про надання субсидії? Дякую.

  • Богдан
  • 12 вересня 2017
  • ID 12237

Відповідь:

Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018рр.). Невеличкі борги – 100-500 грн. мають бути сплачені протягом двох місяців.

У ситуації, коли громадяни не погоджуються із заборгованістю вони можуть оскаржити. На підставі рішення суду про анулювання боргу дія житлової субсидії відновлюється з моменту призупинення, тобто з травня 2017 року.

Якщо Ви зараз, тобто вже у вересні, оформите договір реструктуризації боргу, то документи необхідно на субсидію подавати заново.

Розповісти друзям: