Доброго дня. В які періоди назначають субсидію. Перший комплект документів подали в липні-серпні 2016 року. 30.11.2016 року були додані ще документи (виписку про склад сім'ї та про нарахування комунальних послуг). 21.02.2017 року телефонували на гарячу лінію з прохання дізнатись про назначення субсидії. Прийшов лист 03.03.2017 року №Р-1025, що ще розгядається питання. На сьогоднішній день 21.04.2017 року питання стоїть відкрите: ЧИ НАРАХОВАНА СУБСИДІЯ?

  • Наталія
  • 21 квітня 2017
  • ID 10761

Відповідь:

Добридень. Сім’ї, яким з причин несвоєчасного подання місцевими органами влади інформації про склад зареєстрованих осіб та надавачами послуг – про перелік житлово-комунальних послуг і встановлених тарифів, субсидія нарахована «заднім числом», зможуть використати «переплату» в повному обсязі.

Субсидія призначається з моменту подання заяви та, відповідно, здійснюється перерахунок коштів. Але бувають випадки, їх меншість, коли документи оформлені, до прикладу,  з січня, а субсидія надійшла у квітні.

Якщо сім’я весь цей час – у  січні, лютому, березні - сумлінно сплачувала рахунки за комунальні послуги і на момент надходження субсидії у неї на рахунках з’явилася переплата за рахунок власних платежів, то така сім’я вправі скористатися нею коли завгодно.  Наприклад, якщо родина користується газом, то переплату можна використати у літні місяці або тримати її до зими; якщо централізоване опалення – кошти знаходитимуться на рахунку до наступного опалювального сезону.

Розповісти друзям: