Підскажіть будь ласка про систему встановлення лічильника, який буде нараховувати зменшений тариф в нічний час? чи є така система зараз і що необхідно зробити, щоб встановити такий лічильник і скористатися можливість економити на електроопаленні в приватному будинку ,які умови? і чи має значення те, що в приватному будинку є газове опалення (газовий котел)? Дякую!!

  • Анна
  • 13 вересня 2017
  • ID 12264

Відповідь:

Встановлення багатозонного лічильника дає змогу українцям оплачувати використану електроенергію за більш економними тарифами, адже нічний тариф удвічі менший за денний. Щомісяця можна менше платити за електроенергію в середньому на 25%.

Нові правила, запроваджені Урядом у серпні 2016-го, дозволяють споживачам самостійно обирати і купувати лічильники - і не тільки в обленерго, а й в приватних компаніях.

Крім цього, обленерго більше не зможе затягувати процес параметризації - Кабмін встановив чіткий ліміт на цю процедуру. Тепер споживач може самостійно купити прилад обліку, а обленерго зобов'язаний його прийняти і зробити параметризацію протягом 3 днів для міста і 5 днів для села.

Розповісти друзям: